Takip Edilesi Vlogger: Duygu’nun DIY Günlüğü

DIY

Yazar:

YouTube son dönemde iyice popüler bir hale geldi ve yüzlerce çeşit kategoride on binlerce vlogger oldu. Bunlar arasından bazı vloggerlar kendi alanlarında çok popüler bir hale geldi. Türkiye’de ise YouTube çok hızlı bir biçimde büyüdü ve başlı başına bir sektör haline geldi. Dekorasyon, mobilya, ev, DIY gibi bazı sektörlerdeki YouTube kanallarını inceledik ve DIY kategorisinde kendine çok iyi bir yer edinmiş olan Duygu Gökpınar‘ın kanalı olan Duygu’nun DIY Günlüğü‘nü sizlerle paylaşmak istedik.

Duygu'nun DIY Günlüğü

Vlogger:  Duygu’nun DIY Günlüğü

Bu kanalda Duygu Gökpınar takipçilerine çok eğlenceli bir biçimde kolayca evde bulunabilecek bazı basit eşyalardan neler üretebileceklerini paylaşıyor. Çok ta iyi paylaşıyor.

Vlogger Duygu Gökpınar ilk videosunu 20 Eylül 2015 tarihinde YouTube’a Kendin Yap Gökkuşağı Broş / DIY Felt Brooch başlığı ile yüklemiş. (Ek bilgi: Daha önce yükleyip de sildiği videolar olabilir.) Yani tam bir buçuk yıldır YouTube’da içerik üretiyor. Gitti Gidiyor Blog‘da kendi içeriklerini üretmeye devam ediyor. Ayrıca videolarını çekerken çok eğlendiği gayet açık şekilde belli oluyor. Şuanda YouTube‘da toplam 239 bin abonesi bulunuyor. YouTube hayatında kendisine başarılar dileriz.

Duygu'nun DIY Günlüğü

Diğer Sosyal Medya Hesapları

Pinterest: https://tr.pinterest.com/tuyguturgut/

Instagram: https://www.instagram.com/duyguturgok/

Facebook: https://www.facebook.com/Duygunun-DIY-G%C3%BCnl%C3%BC%C4%9F%C3%BC-1635236063394635/

YouTube Videolarına Yapılan Bazı Yorumlar

dıy

Duygu’nun DIY Günlüğü’nden Seçtiğimiz Videolar

Diğer videolarını izlemek için ve DIY kültürü hakkında bilgi edinmek için YouTube sayfasına göz atmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.