En Şık Mutfak Masası Takımları

Mobilya

Yazar:

Yemek masası takımları her evde bulunan ve günlük olarak kullanılan ev eşyalarından biridir. Hem mutfak içerisinde çok yer kaplamayacak hem de ev dekorasyonuna uygun renk ve şekilde olacak yemek masaları seçmek gerekir. Mutfağın vaz geçilmez mobilyasıdır. Özellikle yemek yemek için mutfağı tercih edenler için mutfağa uygun ve şık mutfak masası takımları üretilir. Mutfağa girildiğinde ilk göze çarpan yemek masası olduğu için ona uygun bir araştırma yapılabilir ve yenilikleri takip ederek firmaların ürettiği mobilyalara göz atılabilir.

Biz de siz değerli okuyucularımızın için hem uygun fiyatlı hem de şık mutfak masası takımları seçmek ve bunları sizinle paylaşmak istedik.

Mutfak Masası Takımları

beyaz Mutfak Masası Takımları

House Line Ebru Banklı Yemek Masası Takımı – Beyaz / Yeşil

Beyaz renk her zaman sadeliği ve şıklığı temsil eder. Beyaz renk herkesin sevdiği ve her ortamda göze çarpan asil renktir. Beyaz ve yeşilin ahengini gördüğümüz bu mutfak masası takımı çok uygun fiyat ile karşımıza çıkıyor.

Fiyat: 199 TL (indirimli) – Ürün Sayfası: Evidea

House Line Tuana Masa ve Puf Takımı – Beyaz

Masa ve Puf Takım

Mutfakta çok az yer kaplayarak mutfağın daha iyi kullanılmasını sağlayan bu mutfak takımı ile güzel bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Fiyat: 209 TL (indirimli) – Ürün Sayfası: Evidea

Mutfak masası takımları evlerin en çok kullanılan mobilyalarından biri olduğu için şıklığa dikkat edenler için iki tane mobilya seçtik. Umarız siz de seversiniz.

Mobilya kategorimizde daha fazla içerik bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.