Duvar Kağıdı Ustası (Top Başı Fiyat)

Bursa Duvar Kağıdı Ustası

Duvar kağıtları ev, iş yeri, otel, okul, hastane ve devlet daireleri gibi yerleri daha dekoratif hale getirmek için uygulanır. Duvar kağıdını duvara yapıştırmak için duvar kağıdı ustası ile anlaşabilirsiniz. Bursa duvar kağıdı ustası duvar kağıtlarını belirlediğiniz duvarlara çok temiz şekilde yapıştırırlar. Duvar kağıdını duvara yapıştırmak için duvar kağıdı tutkalı ve duvar kağıdı yeterlidir. Duvar kağıdı modelleri çeşitli desenlerde duvar kağıdı üretici firmaları tarafından yapılıyor. Daha sonra duvar kağıdı ustaları tarafından duvarlara yapıştırılıyor.

Duvar Kağıdı Uygulama Ücretleri

 • 5 m2 top başı 30 TL
 • 16 m2 top başı 90 TL

Bursa duvar kağıdı ustası Bursa’daki yeni yapılan konutlara, iş yerlerine ve mevcut evlerin duvarlarına duvar kağıdı yapıştırmaktadır. Bursa duvar kağıdı mağazalarına giderek duvar kağıdı modellerinden size en uygun olanını seçebilirsiniz. Mağazalardaki çeşitli desenlerdeki duvar kağıtları müşterilerinin isteklerine göre üretilmektedir. Duvar kağıtları duvar kağıdı ustaları tarafından duvarlara profesyonel olarak yapıştırılıyor.

Bursa Duvar Kağıdı Ustası Uygun Fiyat İle Çalışıyor

Oturma odası duvar kağıtları, mutfak duvar kağıtları, çocuk odası duvar kağıtları, yatak odası duvar kağıtları ve bebek odası duvar kağıtları mağazalarda sergileniyor. Duvar dekorasyonu için üretilen duvar kağıdı modelleri Bursa’da bulunan duvar kağıdı ustaları tarafından gösterilen duvarlara yapıştırılıyor. Çeşitli renk ve desenlerdeki duvar kağıtları profesyonel ustalar tarafından yeni konut projelerindeki evlere de hızlıca yapıştırılıyor. Duvar kağıdı toptancıları da çokça alım yapmak isteyen inşaat firmaları veya duvar kağıdı satışı yapak isteyen girişimcilere de uygun fiyattan satış yapmaktadırlar. Duvar kağıdı modelleri arasından son dönemlerde en popüler olanları ise; manzara resimli duvar kağıtları, 3d duvar kağıtları ve taş desenli duvar kağıtlarıdır.

Bursa 3d duvar kağıdı satışı yapan mağazalarda değişik renk ve desende örnekler gösterilmektedir. Duvar kağıdı yapıştırmak için duvar kağıdı ustası ile anlaşabilirsiniz. Hızlı şekilde duvar kağıdını göstereceğiniz duvara yapıştırırlar. Bursa duvar kağıdı ustası ile iletişime geçerek duvar kağıdını uygun fiyattan duvarınıza yapıştırabilirsiniz.

Duvar kağıtları kategorimizde daha fazla içerik bulabilirsiniz.

4 yorum

  • Merhaba Nuray Hanım, aşağıdaki bilgilerden ulaşım sağlayabilirsiniz.

   Adres: Kırcaali Mahallesi Kiremitçi Sokak D Blok NO.1/D Gazcılar, Osmangazi/Bursa
   Telefon: 0224 253 99 94
   Fax: 0224 252 99 94
   Mobil: 0555 066 99 94

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.