8 Değişik Şekil Ve Ebatta DIY Ayna Önerisi

DIY

Yazar:

Aynalar ev,ve iş yerlerinde dekorasyon amaçlı kullanılan en dikkat çekici ürünler arasındadır. Çeşitli renk, boy ve şekillerde imal edilen aynalar son dönemlerin en popüler dekorasyon yöntemlerinden birisi olan do it yourself yani kendin yap anlamına gelen DIY yöntemi ile 8 adet ayna önerisine göz atacağız. DIY yurt dışında çok kullanılan bir yöntemdir ve bu yönteme dikkat çeken İç Mimar Asuman Arman bizim çok beğendiğimiz ve sizlerin de beğeneceğini düşündüğümüz sekiz adet ayna mobil önerisini paylaştı. Mobilya için de iyi bir dekorasyon örneği oluşturabilir.

Evde veya iş yerinde ortama çok şık bir görünüş katacak olan aynalar fabrika çıkışlı olmasının yanında kendin yap modeli ile de dikkat çekmeye başladı. DIY ayna modellerine göz atalım.

1-) DIY Yuvarlak Tepsi Ayna

DIY Yuvarlak Tepsi Ayna

Hem servis tepsisi hem de duvarda bir ayna olarak kullanılabilecek bu ayna modeli tasarımcılığın ihtişamını gözler önüne seriyor. Aynanın çerçevesi ahşaptan ve ayna yuvarlak. Bu da aynaya çok iyi bir hava katmış durumda.

2-) DIY Modern Üçgen Ayna

DIY Modern Üçgen Ayna

Çok sade ve şık bir görünüme sahip olan üçgen ayna çerçevelerinin de sade bir renkte olması sebebi ile her türlü ortamda güzel görünüm sağlayacaktır.

3- DIY Mücevher Ayna

DIY Mücevher Ayna

Ev dekorasyonunda önemli bir yer tutan aynalar arasında bu ayna daha başka bir yerdedir çünkü ayna çevresine yerleştirilen değerli taş veya mücevherler ile ayna çok daha şık ve asil bir görünüme geçiyor.

4-) DIY Ametist Kristal Ayna

DIY Ametist Kristal Ayna

Özellikle uzun ve geniş koridorlara çok güzel bir görünüm katacaktır. Mor, gri ve leylak renkler de aynayı çok güzel ve şık bir şekle getirmiş durumda.

5-) DIY Sunburst Ayna

DIY Sunburst Ayna

Güneş hissi uyandıran bu ayna tasarım olarak çok tavsiye edilmese de yine de ev ve iş yerlerinde dekorasyon durumuna göre kendine bir yer edinebilir.

6-) DIY Yazı Tahtası Ayna

DIY Yazı Tahtası Ayna

Modern ve bulunduğu ortamda kendini hissettiren bu ayna diğer aynalardan biraz farklıdır. Ortamda boy aynası gibi görünse de üzerindeki desenler ile çok şık duruyor.

7-) DIY Gemi Penceresi Ayna

DIY Gemi Penceresi Ayna

Gemi ve uçak pencereleri andıran bu ayna çok eğlenceli bir görünüşe sahip. Özellikle çevresindeki kalın mavi halka ile de kendini bulunduğu ortamda kesinlikle belirgin hale getiriyor.

8 -) DIY Bakır Yaprak Ayna

DIY Bakır Yaprak Ayna

Çerçevesinin şeklinden dolayı her ortamda gönül rahatlığı ile kullanılamaz ancak rengi ve şekli bir tercih sebebi olabilir.

Kaynak: http://www.mobilyaloji.com/8-muhtesem-diy-ayna-fikri/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.